Замок для пластикових дверей Kale 155Р В25 мм
Замок для пластикових дверей Kale 155Р В25 мм
Kale 155Р В25мм - врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ-дверцят. Серія замків із номером 155 мають засувку у вигляді ролика та не передбачає встановлення натискної ручки. Замикання замка відбувається одним ригелем на один оберт ключа. Замок циліндрового типу, але циліндр замка до комплектації не входить і купується окремо. Товщина замка 14 мм. Корпус замка та лицьова планка виготовлені зі сталі, а ролик із латуні.
Гарантований термін експлуатації замка Kale 155P — 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴











