Розетка влагозахистна накладна Schneider Electric Mureva Styl біла



Розетка влагозахистна накладна Schneider Electric Mureva Styl біла
Розетки та вимикачі Mureva Styl Schneider Electric - це стильне, ергономічне рішення для прихованого та поверхового монтажу. Конструкція виробів та матеріали, з яких виготовляють волого- та пилозахищені розетки та вимикачі Mureva Styl забезпечують ступінь захисту IK08 та IP55. Завдяки цьому електрофурнітуру можна встановлювати на вулиці, адже корпус не тільки водонепроникний, а й стійкий до ударів, бруду, пилу та розчинників.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен, Термопластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 0.13 г |
| Термін служби | 1.5 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴



