Автоматичний вимикач АВВ 32A SH202 B32
Автоматичні вимикачі ABB серії SH202 - це якісні модульні пристрої, що створюються концерним АВВ. Автомати (так називають побутові вироби) монтуються на DIN - рейку в електричних розподільних щитах. Сьогодні цей виріб добре знайомий нашим споживачам. В Україні, як і в інших країнах, ця серія називається Compat Home завдяки невеличким габаритам.
Головне призначення серії Compact Home - встановлення апаратного обладнання в житлових і комерційних будівлях. У серію включено: автоматичні вимикачі для захисту електричної мережі від перевантаження і короткого замикання, а також прибори захисного вимкнення для захисту від небезпечних струмів витіку, коли пошкоджено ізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | B |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 679 ₴











