Автоматичний вимикач АВВ 32а SH201 B32
Автоматичний вимикач АВВ 32а SH201 B32
Автоматичні вими
качі SH201 - це якісні модульні пристрої, що створюються концерним АВВ. Автомати (так називають побутові вироби) монтуються на DIN - рейку в електричних розподільних щитах. Сьогодні цей виріб добре знайомий нашим споживачам. В Україні, як і в інших країнах, ця серія називається Compat Home завдяки невеличким габаритам.Головне призначення серії Compact Home - встановлення апаратного обладнання в житлових і комерційних будівлях. У серію включено: автоматичні вимикачі для захисту електричної мережі від перевантаження і короткого Замикання, а також захисне вимкнення для захисту від небезпечних струмів витік, коли пошкоджено ізоляцію.
Обладнання серії Compact Home компактно, воно надійно захищає електричну мережу від перевантаження і коротких замикань, легко Змонтується на DIN-рейку, виробляється на заводах АВВВ в Німеччині, Італії та Португалії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | B |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴










