Лампа світлодіодна 15W E27 DELUX
LED лампа - це сучасне та енергоефективне джерело світла.
Лампа світлодіодна 15W E27 DELUX призначена для використання у побутових світильниках. Завдяки широкому куту розсіювання, можуть встановлюватися в світильники з будь-яким напрямом світла - вниз, вгору або під кутом. Виконано у варіанті з цоколем Е27.
Лампа не призначена для використання з регуляторами світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 15 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Струм споживання | 109 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 260 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1275 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴










