Петля дверна кутова 100 мм бронза.
Кутові універсальні петлі призначені для установки дверей з четвертю (з напливом).
Петля універсальна, встановлюється на міжкімнатні та вхідні двері з лівим і правим відкриттям.
Для виробництва петель використовується високолегована сталь, після спеціальній обробці не піддається корозії. Високоякісна сталь забезпечує підвищену зносостійкість і міцність. Підшипники роблять роботу петлі плавною і безшумною. Рекомендоване навантаження на одну петлю до 20 кг.
Товщина полотна петлі 3мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴











