УЗО 40A 30mA 2Р Schneider Electric Resi9 R9R51240
УЗО 40A 30mA 2Р Schneider Electric Resi9 R9R51240
ПЗВ чудово захищає людей від ураження електрикою у випадках, коли відбулося порушення ізоляції, у разі випадкових дотиків до струмопровідних неізольованих частин різного типу електричного обладнання та захищає майно від теплового впливу струму.
Пристрої Resi9 належать до оптимального цінового сегмента, що забезпечує якість, надійність і зручність використання, що відповідають обладнанню преміумсегмента. Уніфікована конструкція та високі виробничі стандарти збільшують термін експлуатації обладнання Resi9, водночас його зручно встановлювати й експлуатувати.
89% модульного обладнання Resi9 виробляється на заводах Schneider Electric у Болгарії, Франції, Іспанії та Бельгії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 8000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.18 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 0.185 кг |
- Ціна: 1 740 ₴








