Автоматичний вимикач 20А АВВ Basic M
Обладнання ABB Basic M дозволяє електрикам організувати продуктивну, безпечну і ефективну роботу електроприладів і систем в житлових приміщеннях і запропонувати клієнтам економні рішення для всіх основних видів електромонтаж, не втрачаючи при цьому стандартів якості світового бренду ABB.
Автоматичні вимикачі ABB Basic M захищають об'єкти при перевантаженні та при короткому замиканні, гарантуючи надійність та безпеку роботи. 1-, 2-, 3-полюсні автоматичні вимикачі з номінальним струмом від 6А до 63А та з характеристиками В і С мають вимикаючу здатність 4,5кА, що цілком достатньо для житлових та офісних приміщень.
Автоматичний вимикач 20А АВВ Basic M призначена для захисту мережі від надток, тобто від коротких замикань і перевантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Болгарія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.93 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 0.93 кг |
- Ціна: 185 ₴












