Контактор модульний 40а Schneider Electric R9C20240
Контактор модульний 40а Schneider Electric R9C20240
Контактор 40А 2П 230В Schneider Electric Resi9 з двома нормально відкритими контактами призначено для використання в мережі змінного струму з напруженням 230V і частотою 50Гц. Контактор використовується для автоматизації та управління різними технологічними процесами у системах освітлення, кондиціювання, вентиляції, сигналізації та д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Тип блокування | Електрична |
| Перетин проводів, що підключаються | 25 кв.мм |
| Додаткові контакти | Ні |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 0.227 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105 ₴











