Автоматичний вимикач 16 А 3P Legrand RX3
Модульний автоматичний вимикач Legrand серії RX3 призначений для використання в електричних мережах для захисту від перевантажених явищ і над високих струмів, що виникають у разі коротких замикань.
Автомати Legrand RX3 мають вимикальну здатність струмів КЗ у 4,5 кА, що так задосить їх використання в приватних будинках, котеджах, квартирах, офісах і невеликих виробництвах.
Автоматичний вимикач монтується в електричний щит на стандартну DIN-рейку. Контактні затискачі тунельного типу, переріз під'єднаних провідників аж до 25 мм кв.
Технічні характеристики авт. вимикача Legrand RX3
Номінальний струм – 16 A
Вимикальна здатність — 4,5 кА
Характеристика розчіплення — С
Кількість полюсів — 3
Ступінь захисту IP2х
Номінальна напруга — 230/400 В
Переріз під'єднуваного дроту до 25 мм2
Можливість під'єднання за допомогою гребінчастої шини
Скидка — 5%, -10%, -15%, -20%, -25% від кількості полюсів!! |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 635 ₴



