Автомат захисту двигуна ABB MS116 2,5A
Автомат захисту двигуна ABB MS116 2,5A
Діапазон регулювання 1,6-2,5 А.
Для захисту циркуляційних насосів системи опалення та водопостачання від короткого замикання і перегрівання обмотки, придурки фази (в трифазній мережі)
У своєму складі має електромагнітний і керований тепловий роз’єкт.
Основним критерієм у підборі апарата для конкретного насосу є алемінальний струм, який використовує пристрій в даному швидкісному режимі.
Існує широкий асортимент додаткових пристроїв, завдяки якому можна визначити побудову різних систем електричних блокування, системи моніторингу стану автоматичного вимикача, які потрібні для створення системи опалення, водопостачання, кондиціювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 2.5 А |
- Ціна: 1 551 ₴












