Замок магнітний Bonaiti WC 951В-ТWO бронза
Запатентований механізм нового тисячоліття, в якому використовуються сучасні магніти і забезпечують надійну і безшумну систему закриття/відкриття дверей. В поєднанні з кращими якостями моделі B-ONE, новими розробками, а також оновленим дизайном, робота замку B-TWO завжди залишається на високому рівні.
Характеристики Bonaiti WC:
- ширина планки 18 мм;
- висота планки 196 мм;
- товщина корпусу замку 14 мм;
- висота корпусу замку 132 мм;
- междуосевое відстань 90 мм;
- back set 50 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bonaiti |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 9 мм |
| Вихід ригеля | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Механізм, що замикається | Магнітного типу |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Ні |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴









