Замок врізний сувальдний Securemme 2019
Замок врізний сувальдний Securemme 2019
Італійський дверний замок Secureme 2019 - універсальний (підходить на ліві і праві двері) призначений для встановлення на вхідні металеві двері в якості верхнього додаткового замка і є аналогом замку KALE 257 L.
Замок Securemme 2019 врізного типу, односпрямованного замикання, додатково захищені марганцевою платою.
Характеристики:
- Основний замок;
- 4-х оборотний;
- backset 60 мм;
- хід ригеля 36 мм;
- діаметр ригеля 16 мм;
- габаритний розмір корпусу замку -110*140 мм;
- Габаритний розмір торцевої планки - 220*28*3 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Securemme |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Тип замикання | Додатковий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кодова картка | 1 |
| Кількість ручок | Немає |
| Захисна бронепластина | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 222 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 546 ₴












