Замок врізний FUARO MDV25/C-60.85.3R16




Замок врізний FUARO MDV25/C-60.85.3R16

Замок дверний врізний для металевих дверей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴



