Засувка AMIG 7-60.
Засувка Amig була розроблена відомою іспанською компанією спеціально для використання з міжкімнатними дверними конструкціями. Засувка Amig ідеально підходить для застосування з дерев'яними міжкімнатними дверима, конструкціями з похідних деревних матеріалів, а також іншими типами дверей.
Засувка виготовлена з першосортного стали за спеціальною технологією Amig, що гарантує неперевершену якість і тривалу службу вироби.
Основний параметр клямки BS (баксет) 60мм. Це відстань від краю лицьової планки клямки до середини отвору по квадрат для ручки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром полірований |
| Механізм секретності | Немає |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений квадратний ригель |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 57 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | полірований хром |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Корпус клямки | Так |
| Реверсивна клямка | True |
| Матеріал клямки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴











