Доводчик дверей Fuaro DC-205 до 120 кг білий



Доводчик дверей Fuaro DC-205 до 120 кг білий
Дверний доводчик DC-205 призначений для установки на вхідні і міжкімнтані двері з середньою прохідністю. Всі доводчики ТМ Fuaro універсальні, тобто можна встановлювати на ліві і праві двері.
Модель DC-205 підходить для дверей вагою 80-120 кг і максимальною шириною 1400 мм. Варіанти установки дверних доводчиків Фуар різні. Доводчик можна встановлювати на дверне полотно або на дверну коробку.
Працездатність DC-205 понад 500 000 циклів відкривання/закривання.
Стійкість до корозії в соляному тумані понад 250 годин.
Температурний режим експлуатації від -40° до +50°С.
Два клапана регулювання дозволяють налаштувати швидкість закривання у відповідності з конкретними вимогами.
Швидкість доведення регулюється окремо від швидкості закривання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 120 кг |
| Ширина дверного полотна | 1400 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 72 мм |
- Ціна: 1 540 ₴



