Дотягувач дверей RYOBI D-1554 STD антрацит до 80кг
Дотягувач дверей RYOBI D-1554 STD антрацит до 80кг
Доводчик накладного типу RYOBI D-1554 UNIV для внутрішніх та зовнішніх дверей.Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154
Клас 2/3/4. Максимальна вага дверей до 80 кг. Максимальна ширина дверей 1100мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закривання.
Ресурс експлуатації 1000 000 циклів. Робоча температура від -20°С до +45°С. Розміри 223х67х52мм. . Комплектація: комплект кріплення, стандартна тяга, пластикова декоративна кришка.
Регулювання класу доводчика відбувається шляхом переміщення доводчика по дверному полотну, див. монтажний шаблон, який входить у комплектацію з доводчиком.
Колір обробки – сірий антрацит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Графіт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 2 598 ₴



