Димер Jung 225 NVDE 20-500 Вт/ВА механізм
Діммер Jung 225 NVDE 20-500 Вт/ВА механізм
Роторний диммер з натискним вимкненням з потенціометром для встановлення мінімальної яскравості.
Характеристики:
- Принцип димування: затримка фази
- М'який старт
- Захист від короткого замикання – запобіжник
- Електронний захист від перегріву
- Включення з додаткового місця у комбінації з прохідним вимикачем
- Підсилювачі: 246 EB (макс. 10)
При використанні 246 EB необхідна наявність навантаження на димері.
У комбінації з підсилювачами не можуть використовуватися 230 В світлодіодні та компактно-люмінесцентні лампи.
Технічні дані:
- Номінальна напруга: 230 В, 50 Гц
- Навантаження, що підключається: 20 - 500 Вт/ВА (прихований монтаж); 20 – 450 Вт (накладний монтаж)
Діммер Jung 225 NVDE допускає роботу з навантаженнями:
230 В лампи розжарювання 20-500Вт;
230 галогенні лампи 20-500Вт;
індуктивні трансформатори 20-500Вт;
змішане навантаження допустимих типів;
230 В світлодіодні лампи, що димуються, (3 - 100 Вт);
230 В лампи, що димуються компактно-люмінесцентні (3 - 100 Вт)
- Тип запобіжника: Т 3,15А Н 250 В
- Під'єднання: пружинні затискачі для дротів до 2.5 мм.
Трансформатори мають бути навантажені лампами щонайменше 85% від номінальної потужності. Сумарне навантаження, включаючи потужність втрат трансформатора, не повинно перевищувати максимальне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Дистанційне управління | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальне навантаження на лінію | 500 Вт |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотно-натискний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 5 108 ₴











