Вимикач накладний подвійний Legrand Forix IP20 Слонова кістка




Вимикач накладний подвійний Legrand Forix IP20
Серія розеток і вимикачів накладного монтажу Forix від компанії Legrand — це просте, зручне та якісне рішення для житлових, громадських і комерційних об'єктів.
Лаконічна та компактна форма.
Тривалий термін експлуатації виробів. Клавіші вимикачів виготовлені з ударостійкого та зносостійкого ABS-пластику.
Розетки накладного монтажа Legrand Forix мають захист від вологи та пилу — IP20.
Вироби серії Forix IP20 реалізовані в двох кольорах: білий, слонова кістка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴



